775 075 075

9.4.2015

Výlety lodí Praha

Chcete si okořenit den netradičním zážitkem? Nebo přemýšlíte nad zábavou pro své děti? Na našich lodích spojíte příjemné s užitečným. Takový odpolední výlet na parníku vám přinese jak dobrodružství, tak příjemné chvíle, ať už je strávíte romantickou večeří na lodi, či vyhlídkovou plavbou.

Pokud máte pocit, že vás Praha již nemůže ničím překvapit, pak si ji prohlédněte přímo z hladiny Vltavy. Budete překvapeni kouzelnými místy a spoustou známých pražských zákoutí s tajuplnou atmosférou. Během plavby se budete těšit z dech beroucí architektury Národního divadla, majestátnosti Pražského hradu či magické Kampy.

Nezapomínáme ani na naše nejmenší, kteří se mohou během školních výletů vydat na hodinovou plavbu Prahou. Po celou dobu vám bude k dispozici malé občerstvení a v případě večeře nebo obědu na lodi si pochutnáte na kulinářských perlách naší kuchyně. Ještě váháte, co s načatým odpolednem?

Fotogalerie:

Aktuality
9.4.
Výlety lodí Praha
Chcete si okořenit den netradičním zážitkem? Nebo přemýšlíte nad zábavou pro své děti? Na našich lodích spojíte příjemné s užitečným. Takový odpolední výlet na parníku vám přinese jak dobrodružství, tak příjemné chvíle, ať už je strávíte romantickou večeří na lodi, či vyhlídkovou plavbou ...
11.3.
Narozeniny na lodi
V poslední době jsme uspořádali několik úspěšných rodinných oslav. V galerii si můžete prohlédnout balonkovou výzdobu, z kterých je vytvořen i věk oslavence. Také jsme uspořádali oslavu dětských narozenin s dortem alá Titanic ...

| Mapa webu | Webdesign · 2015 · WebPrezent