775 075 075

Svatba na lodi, parníku v Praze

Řekněte si ANO z hladiny Vltavy Karlova mostu!

  • Obřad v centru Prahy
  • Maximální soukromí
  • Vynikající svatební hostina
  • Svatební večírek a party na palubě

Průběh svatby na lodi je jen na Vás

Můžete využít parník například jen na obřad a oslavu či hostinu pak uspořádat v nedalekém botelu. Luxusní lodě jsou připraveny i na nepřízeň počasí - paluby našich parníků a lodí totiž poskytují ideální prostor pro svatební hostiny - servírované speciality, či bohatý raut. Parníky mají kapacitu od 4 do 250 osob, takže malé ani velké skupiny svatebčanů nejsou žádný problém.

Zajistíme, aby Váš velký den byl nezapomenutelný, na soukromé plavbě Vás nikdo nebude rušit a budete obklopení krásami staré Prahy a památky.

Svatbu s Vámi naplánujeme do posledního detailu k Vaší plné spokojenosti.

Trasu svatební projížďky si zvolíte Vy sami. Nomanželský polibek pod Karlovým mostem nemá chybu a společně se můžete vyfotit s pozadím Hradčan či Tančícího domu.

Svatební veselka může být doprovázena živou muzikou či reprodukovanou hudbou a spestřena například karikaturistou. Vámi dodaný svatební dort uchováme a naservírují naši číšníci ve spravný okamžik.

Pokud si budete přát, můžete si loď vyzdobit podle svého přání. Závěr toho významného dne můžeme zakončit velkolepým ohňostrojem.

 
Pošlete nám poptávku na svatební plavbu Poptat plavbu

Nabízíme doprovodný program k plavbě na parníku

 

Fotogalerie - svatba na parníku:

 
Aktuality
9.4.
Výlety lodí Praha
Chcete si okořenit den netradičním zážitkem? Nebo přemýšlíte nad zábavou pro své děti? Na našich lodích spojíte příjemné s užitečným. Takový odpolední výlet na parníku vám přinese jak dobrodružství, tak příjemné chvíle, ať už je strávíte romantickou večeří na lodi, či vyhlídkovou plavbou ...
11.3.
Narozeniny na lodi
V poslední době jsme uspořádali několik úspěšných rodinných oslav. V galerii si můžete prohlédnout balonkovou výzdobu, z kterých je vytvořen i věk oslavence. Také jsme uspořádali oslavu dětských narozenin s dortem alá Titanic ...

| Mapa webu | Webdesign · 2015 · WebPrezent